המלצות

מאיה, כפי שכבר רשמתי לך את מקסימה .

תודה רבה על הליווי הצמוד הסבלנות והאכפתיות. ממש לא מובן מאליו. גם שהיה קצת קשה והתייאשתי דאגת להרים אותי ולעודד שאנחנו בדרך הנכונה.

תודה שלימדת אותי הרגלי שינה נכונים 🙂 אני כבר המלצתי.

סנדי, אמא שלי שקד

אפשר למצוא המון יועצות שינה בשוק. מה שמבדיל אותך והוא הדבר החשוב ביותר זה האיכפתיות האינסופית, הרצון תמיד לעזור ולהיות לעזר ולקשב. את תמיד שם, גם כשחלפו חודשים רבים מאז תחילת התהליך. את גם יסודית ומקצועית כי את תמיד תחפשי תשובות אחרות במידה והתשובות הקיימות לא מספקות.

אני מאוד מעריכה אותך ואמליץ עליך לכל אחד שצריך תמיד.

דבורה, אמא של שון

הגעתי לפגישה עם מאיה עייפה, מתוסכלת ומיואשת ועם תחושה שהמנשא יהיה חלק ממני לעד… דניאל נרדמה בהנקה, ישנה במנשא, ישנה איתי בלילה, וביום ישנה מעט מאוד.

הרגשתי שכל השגרה שלנו סובבת סביב השינה שלה. בפגישה, מאיה הפגינה מקצועיות והשרתה עליי אווירת בטחון שתוך כמה שבועות הכל ישתנה ואכן כך היה. היה לנו תהליך מאוד מאתגר בגלל שלדניאל היו המון גורמי תלות לשינה, ובנוסף דניאל עקשנית ורגישה לשינויים. לא היה פשוט והתהליך היה מלא בעליות וירידות ורגעי משבר אך מאיה תמיד הייתה שם עבורנו, תמיד ידעה מה לומר לי כדי לחזק אותי ולהעלות את המוטיבציה חזרה והצלחנו.

והכי חשוב, שתמיד התייחסנו לבכי של דניאל ונתנו לה תחושה שאנו תמיד שם איתה.

כיום אנחנו לאחר התהליך, דניאל למדה לישון טוב ולהירדם עצמאית והחיים נראים אחרת ויותר חשוב מכך, דניאל פשוט תינוקת חדשה. רגועה, נינוחה ומרוצה. אין לי מילים לתאר כמה השינה השפיעה עליה לטובה.

מאיה עדיין זמינה עבורנו למרות שסיימנו את התהליך ועדיין…. תמיד פה בשבילנו.

לסיכום, ממליצה בכל הלב על מאיה כיועצת שינה!!!

נועה, אמא של דניאל

הגעתי למאיה דרך חברה שהייתה מאוד מרוצה מהתהליך שעברה איתה וכבר מהרגע הראשון הרגשתי שישנה כימיה. הפגישת ייעוץ הייתה מקצועית אך גם חברית. היא גרמה לי להרגיש שהיא שם בשבילי ולא הסתכלה כל דקה על השעון, למרות השעה המאוחרת. בימים הראשונים דיברנו כל יום ולפעמים יותר מפעם אחת ביום כי לא היה לי קל לשחרר.

מאיה מאוד נחמדה אבל גם נוקשה כשזה מגיע לפגיעה בתהליך ואני שמחה שזה מה שהיה, היא גרמה לי לפעול מהר יותר משהייתי פועלת לבד, אם בכלל.

לא פעם שמעתי אותה אומרת לי מה לעשות בראשי ומכוונת אותי למרות שלא דיברנו באותו הרגע. ההנחיות שלה ברורות ומקצועיות.

אני שמחה שבחרתי במאיה וממליצה לכם לשנות הרגלי שינה איתה!

שירה, אמא של טל

כל שלב הביא אתו שינוי , הרגשנו את השינוי כבר מהתחלה, ולשמחתנו  בסוף התהליך השינוי היה מדהים.
באופן חד משמעי, מאיה שינתה לנו את החיים לטובה ופשוט נתנה לנו איכות חיים.

עדי, אמא של אופיר